Upravit stránku

O dopravě hravě zdravě

Zábavné odpoledne plné soutěží si užily děti v neděli na Střeleckém ostrově v Litoměřicích. Konala se zde akce s názvem "O dopravě hravě zdravě", jež je součástí projektu Evropský týden mobility.

Na příchozí čekala například lezecká stěna, jízdy na koni, slepecká dráha, handbike trenažer, malování  na obličej, stanoviště městské policie či zvířátka z Adélčina dvorečku a mnoho dalšího. Odpoledne zakončil koncert dua Pavel Houfek a Kateřina Rousová. "Kartičku účastníka odevzdalo 136 dětí, zapojilo se jich ale výrazně více. Myslím, že se odpoledne vydařilo, k čemuž přispělo i krásné počasí a příjemné prostředí Střeleckého ostrova," zhodnotila letošní ročník Irena Vodičková, koordinátorka Zdravého města Litoměřice. Děti odcházely z akce nadšené. "Nejlepší byla slepecká dráha. Bylo to docela těžké," zhodnotila desetiletá Janička.

Letošní Evropský týden mobility v Litoměřicích zakončí MTB tour České středohoří v neděli 29. září. Jsou připraveny trasy pro děti, ženy i muže o různých vzdálenostech, startuje se v 9 hodin z Mírového náměstí.

zdroj: https://www.litomerice.cz/aktuality/9323-soutezni-odpoledne-prilakalo-na-strelecky-ostrov-stovky-deti

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti