Upravit stránku

ANKETA - Vize dopravy do roku 2030+

Podílejte se na tvorbě dlouhodobé vize rozvoje dopravy v Litoměřicích. Až do 28.2.2019 hlasujte o vizi dopravy v Litoměřicích do roku 2030+. 

VSTUP DO ANKETY ZDE

Rozhodněte, kam se bude ubírat doprava v budoucnu

Leží vám na srdci dopravní situace v Litoměřicích? Zajímá vás, jakým směrem se bude vývoj ubírat do budoucna? Hlasujte v anketě a pomozte vybrat důležitá opatření a vytvořit dlouhodobou vizi rozvoje dopravy v Litoměřicích do roku 2030 a dále.
Anketa navazuje na veřejné diskuzní fórum, které se uskutečnilo na podzim loňského roku v litoměřickém hradu. Poskytuje možnost se vyjádřit i těm, kteří se nemohli osobně zúčastnit. V anketě se nyní můžete až do 28. února přiklonit k jedné z navrhovaných vizí a ovlivnit tak směr, jakým se bude doprava ubírat. „Výstupy využijeme pro další fázi zpracování Plánu udržitelné městské mobility, tedy klíčového strategického dokumentu pro rozhodování o tom, jaké investice a opatření v nejbližších letech zrealizujeme na podporu čisté a efektivní dopravy,“ vysvětlil místostarosta Litoměřic Karel Krejza.

Na stránkách ankety najdete také popis všech tří navrhovaných vizí. Výsledky ankety pak budou k dispozici na webu litomericedostupnevsem.cz nejpozději během června.

Anketa je financována z projektu e-FEKTA, jehož cílem je posílit institucionální kapacitu obou měst v oblastech udržitelné dopravy a využití obnovitelných zdrojů energie.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti