Upravit stránku

Popis projektu: 
Smyslem projektu je z pohledu Města Litoměřice vytvářet příznivější podmínky v rámci Městského úřadu Litoměřice a Nemocnice Litoměřice, a.s., pro to, aby mohly být zaměstnanci ve větší míře využívány šetrnější druhy dopravy vůči životnímu prostředí pro cesty do/ze zaměstnání a pracovní cesty.

Projekt se zabývá problematikou motivace zaměstnanců, vytváření zázemí pro cyklisty, organizace veřejné dopravy, parkování zaměstnanců, využití elektromobilů, elektrokol aj.

Projekt je podpořen z programu Interreg CENTRAL EUROPE (Evropský fond pro regionální rozvoj) na období let 2016 až 2019 a účastní se jej veřejné instituce z ČR, Slovenska, Slovinska, Německa, Rakouska, Maďarska a Itálie. Město Litoměřice je jedním z 10 hlavních partnerů projektu, kteří vzájemně sdílí své zkušenosti a podílí se aktivně na řízení a koordinaci aktivit projektu.

Celkový rozpočet projektu činí 1 542 056,- EUR, z toho dotace z EU představuje 1 281 727,- EUR.

Bližší informace jsou k dispozici na webových stránkách projektu.

Výstupy projektu:

Plán mobility pro městský úřad Litoměřice  (.pdf)

Plán mobility pro Nemocnici Litoměřice, a.s. (.pdf)
 

Kontaktní osoba:
Ing. Alice Králiková, manažer mobility
MěÚ Litoměřice – Útvar strategického plánování a udržitelného rozvoje
M: +420 605 224 114
E: alice.kralikova@litomerice.cz 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti