Upravit stránku

MobiLitA 21

Popis projektu: 
Projekt se zaměřuje na vybrané aspekty dopravy v Litoměřicích. Jeho cílem je pomocí systémového přístupu místní Agendy 21 snížit negativní dopady individuální motorové dopravy a vytvořit podmínky pro rozvoj udržitelného dopravního systému odpovídajícímu heslu „více mobility, méně dopravy“.  Aktivity projektu zahrnují jak studie a analýzy, tak osvětové akce pro veřejnost a diskuzní tematické kulaté stoly a veřejná fóra. Projekt vytvoří předpoklady pro zpracování Plánu udržitelné městské mobility v Litoměřicích a svou náplní doplňuje projekt e-FEKTA.

 Projekt byl podpořen z Národního programu Životní prostředí, prioritní oblast 5 - Životní prostředí ve městech a obcích, podoblast podpory 5.1 Implementace systémových nástrojů dotací ve výši 973 tis. Kč (80 % celkových výdajů) na období let 2016 až 2018. Celkové výdaje projektu jsou 1 217 tis. Kč.

Kontaktní osoba:
Ing. Mgr. Hana Brůhová Foltýnová, PhD., manažer plánu udržitelné městské obility
MěÚ Litoměřice – Útvar strategického plánování a udržitelného rozvoje
M: +420 734 170 926
E: hana.bruhova@litomerice.cz 

„Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě
rozhodnutí ministra životního prostředí.“

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti