Upravit stránku
 • 16. 9. 2018 - O dopravě hravě zdravě

  Zábavné odpoledne plné her a soutěží. Děti i rodiče si mohou zasoutěžit na připravených stanovištích (jízda zručnosti, první pomoc, zvířátka, stick on line, stanoviště Policie a další výtvarné či vědomostní stanoviště), která budou zaměřena na téma dopravy a bezpečnosti.

  14:00 - zahájení akce
  17:00 - koncert kapely Nestel Postel

  Akce se koná v rámci kampaně Evropský týden mobility (ETM).

  Událost na FB zde.

  Akce je pořádaná Zdravým městem Litoměřice a podpořena z projektu e-FEKTA.

 • Cena veřejnosti soutěže Litoměřice 2050 - moje představa o dopravě

  Do června probíhala na litoměřických základních a středních školách soutěž "Litoměřice 2050 - moje představa o dopravě". Do soutěže bylo přihlášeno 49 výtvarných děl a modelů. Hodnotící komise vybrala TOP 5 děl v kategoriích: 1. stupeň, 2. stupeň, SŠ a model.

  Nyní vyhlašujeme cenu veřejnosti. Dejte na Facebooku Plánování dopravy  v Litoměřicích like výtvarnému dílu či modelu, který se vám líbí. Dílo s největším počtem liků oceníme 27. 11. na akci "Jaká bude doprava do roku 2030+?" .

  Hlasování bude uzavřeno 18.11.2018. Počet liků se tedy bude zohledňovat pouze k tomuto datu.

  Děkujeme.

 • 27. 11. 2018 Jaká bude doprava v Litoměřicích do roku 2030+?

  Jsou Litoměřice dostupné všem? Jaká bude doprava do roku 2050?

  Přijďte diskutovat o vizí dopravy, kterou budeme společně naplňovat. Dozvíte se také zajímavosti z nejrozsáhlejšího průzkumu dopravního chování v Litoměřicích.

  Během akce bude vyhodnocena soutěž pro školy "Litoměřice 2050 - moje představa o dopravě" a budou zde předány ceny vítězům.